درباره ما

 

 

 

چندسالی است که زندگی سنتی در کلان شهرها، رو به سوی پیشرفته شدن می‌رود. آثار این تغییر در تمام ابعاد زندگی شهری، از زندگی خانگی گرفته تا تحصیل، کار و حتی خلق و خوی افراد دیده می‌شود. متاسفانه این سبک از زندگی علاوه بر آسایش و سهولتی که به ارمغان آورده، پیامدها و ویژگی‌های منفی و ناخوشایندی نیز به همراه داشته‌ است.
آلودگی و تغییرات هوا نیز یکی از این پیامدهاست که به دنبال افزایش جمعیت، استفاده‌ گسترده از وسایل نقلیه، افزایش تعداد کارخانه‌ها و مراکز تولیدی و حتی فعالیت‌های درون خانه از جمله پخت و پز، به وجود آمده است. همه‌ ما از طریق رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات محیطی، مشاهده مستقیم و از همه مهم تر تجربه‌های شخصی با این پدیده آشنا هستیم. متاسفانه تاثیرات این نوع از آلودگی، مستقیما و به مدت طولانی، زندگی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

با توجه به افزایش سطح و شدت این آلودگی، و با هدف کاهش تاثیرات آن، شرکت بهین میتراک از سال 1388، در زمینه دستگاه‌های تصفیه هوای خانگی و اداری شروع به کار کرد و اکنون در زمینه فیلتراسیون هوای فضاهای صنعتی، نیمه صنعتی، بیمارستانی و تمام اماکنی که در آن‌ها کیفیت هوای پاک و چالش‌های مربوط به آن مطرح است نیز فعالیت می‌کند.

در راستای کمک به شهروندان برای تنفس هوایی هرچه پاک‌تر، این شرکت به تازگی اقدام به وارد نمودن دستگاه تصفیه هوای خودروی icleen مدل traveler نموده است. این دستگاه اولین و تنها سیستم تصفیه هوای مخصوص ماشین است که بدون استفاده از فناوری‌های یونیزاسیون و تولید اوزون و تنها از طریق فیلتر هپا و کربن اکتیو، هوای اتاقک اتومبیل شما را تصفیه می‌کند.

 

خدمات شرکت بهین میتراک در زمینه تصفیه هوای خانگی و تخصصی

مشاوره تصفیه هوای خانگی و اداری

مهم‌ترین هدف ما این است که با بهره‌گیری از مشاوره‌ کارشناسان بین المللی، تطبیق آن با سبک زندگی ایرانی و ارائه‌ خدمات متنوع دیگر، سبکی فرامدرن را در جهت کمرنگ ساختن رد پای فعالیت‌های مخرب انسانی ایجاد کنیم. سبکی که مزایایی بیشتر از چالش‌ها و معایبش در پی دارد.

l

طراحی و اجرای سیستم های هوارسانی

شرکت بهین میتراک قادر است با کمک یک تیم مهندسی ماهر، برخورداری از استانداردهای صنعت تصفیه هوا و آگاهی از الزامات قانونی در طراحی سیستم تصفیه هوا، طراحی و اجرای سیستم‌های هوا رسانی برای محیط‌های مختلف را انجام دهد.

خدمات اندازه گیری کیفیت هوا

هنگامی که مسئله‌ کیفیت هوای داخلی ساختمان مطرح است، هر فضایی با چالش‌ها و موقعیت‌های ویژه‌ خود مواجه است. اولین قدم در ارزیابی کیفیت هوای داخلی و بازرسی موقعیت‌های موجود برای بهبود کیفیت، مرحله‌ای است که در صورت امکان نیاز به بازدید از محل دارد.